آشنایی با انواع روش های لوله بازکنی ویرگول

آشنایی با انواع روش های لوله بازکنی ویرگول

برای رفع گرفتگی این نوع لوله ها استفاده می کنید سبب سوراخ شدن و نازک شدن آنها می‌شود که در نتیجه موجب نشتی در لوله های فاضلاب می گردد. البته امروزه برای رفع گرفتگی لوله های پولیکا و زدودن چربی های جمع شده در جداره و اطراف لوله ها مواد شیمیایی مخصوصی به بازار آمده است که می توانید برای حل این مشکل از آنها استفاده کنید. اسید لوله بازکن قوی به علت خاصیت بالای اسیدی که دارد، به لوله‌ها و تاسیسات خانه صدمه وارد می‌کند و باعث پوسیدگی و خوردگی لوله‌ها می‌شود.

  • ولی در صورتی که گرفتگی لوله سخت باشد و با محلول باز نشود، افراد فنی در زمینه لوله باز کنی از ابزار آلاتی مثل فنر لوله بازکنی و یا دستگاه لوله بازکنی استفاده می‌کنند که فنر لوله بازکنی نیز انواع مختلفی دارد که با توجه به نوع گرفتگی، فنر مخصوص خود را بکار می برند تا گرفتگی لوله برطرف شود.
  • به همین دلیل در هنگام استفاده از اسید لوله باز کنی باید دقت و احتیاط زیادی داشته باشید و حتماً از دستکش و ماسک استفاده کنید.
  • به هیچ عنوان اسید چاه بازکنی را با قدرت بالا استفاده نکنید، چرا که عوارض آن چند برابر شده و نه تنها برای سلامت انسان که حتی برای لوله ها نیز مضر است و سبب پوسیدگی و ترکیدگی لوله ها می شود.

از این محلول نیز برای برطرف کردن بوی ناخوشایند فاضلاب استفاده می شود. در بروز همچین حوادث و اتفاقاتی باید قبل از رسیدن پزشک سریعا محل آلوده شده (چشم یا پوست) را با آب فراوان به مدت 20 دقیقه شست وشو داد تا آسیب ناشی از این محلول تا حدی کاهش یابد. به هیچ عنوان چربی و روغن را در سینک خالی نکنید، چون در لوله رسوب می‌کنند و با چاه باز کن خانگی هم کامل پاک نمی‌شوند. در این مرحله برعکس دو روش قبل، باید چند ساعت اجازه دهید تا ترکیب عمل کنید.

معرفی محلول لوله بازکن تنطور قویترین محلول لوله بازکن

سپس کتری آب گرم را درون لوله بریزید تا علاوه بر پاکسازی، مطمئن شوید که راه آب باز شده یا خیر. برای ساخت این ترکیب ابتدا نصف فنجان جوش شیرین و اندازه یک الی دو لیوان سرکه سفید آماده کنید. گاهی اوقات پس از ریختن آن داخل لوله، فاضلاب به بیرون میپاشد، در این شرایط امکان پاشیدن اسید روی صورت و بدن وجود دارد.

معجزه باور نکردنی محلول لوله بازکن صاف

از خواص محلول لوله بازکن تنطور می‌توان به موثر بودن این محلول لوله بازکنی در سریعترین زمان ممکن اشاره کرد و همچنین این محلول حاوی ترکیباتی است که لوله‌های فاضلاب را در مقابل خوردگی محافظت می کند. این لوله بازکن با توجه به خواص خود می تواند علاوه بر باز کردن مسیر گرفته شده لوله، بوی نامطبوع را از فاضلاب رفع کند، همچنین می توانید از این محلول برای گرفتگی لوله فاضلاب و حمام دستشویی و دیگر مکان ها استفاده کنید. در محلول لوله بازکن نانو به دلیل استفاده از فناوری نانو، این تولید بسیار موفق بوده است و می تواند بیشتر گرفتگی های لوله فاضلاب را در مدتی کوتاه و بدون آسیب رساندن به لوله بر طرف کند این محلول دارای آنتی باکتریال می باشد و در فرمول آن از مواد محافظت کننده هم استفاده لوله بازکنی ارزان تهران شده است. یکی از بهترین روش های لوله بازکنی استفاده از محلول لوله بازکن است ولی حتما باید در استفاده از این محلول ها نکات بهداشتی و ایمنی و همینظور راهنمای استفاده را رعایت کنید تا سلامتیتان به خطر نیافتد.

اگر نشانه‌های گرفتگی سریعا توجه شما را جلب کند، شانس بسیار بسیار خوبی دارید که با یک محلول چاه باز کن خانگی (بدون نیاز به قویترین محلول لوله باز کن صنعتی یا فنر زدن لوله فاضلاب) گرفتگی را رفع کنید. سرویس لوله شرکتی خدماتی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران می باشد که سابقه ای بیش از 20 سال دارد. هدف این شرکت رفع مشکلات مشتریان عزیز با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت می باشد. این شرکت با هدف رضایتمندی مشتری پا به عرصه خدمات منازل نهاده و هر روز در تلاش است تا کیفیت خدمات لوله بازکنی، تخلیه چاه، تشخیص محل چاه، رفع بوی بد فاضلاب و غیره را افزایش دهد. یکی از انواع قویترین محلول لوله باز کن، محلول لوله بازکن اتک است که برطرف کننده بوی بد فاضلاب می باشد.