اجرای سقف کاذب تعرفه قیمت اجرا و نصب سقف کاذب tel: 02144594412 سقف کاذب GST

اجرای سقف کاذب تعرفه قیمت اجرا و نصب سقف کاذب tel: 02144594412 سقف کاذب GST

سپس داخل سوراخ‌ها، رول‌ پلاک متناسب با پیچ مورد نظر خود قرار دهید. در مرحله‌ی بعدی نبشی را در امتداد خط و زیر سوراخ‌ها قرار دهید و محل سوراخ‌ها را روی نبشی علامت بزنید. سپس به وسیله‌ی یک دریل با مته‌ی مخصوص آهن، محل‌های علامت زده شده را روی نبشی سوراخ کنید. شما می‌توانید مصالح و مواد اولیه را خودتان تهیه کنید یا این‌کار را به متخصصان بسپارید. اما به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما قبل از هر اقدامی برای خرید با متخصصان مشورت کنید تا بهترین تصمیم و انتخاب را داشته باشید. برای آشنایی با عوامل مؤثر در تعیین قیمت این نوع سقف کاذب، صفحه قیمت کناف را مطالعه کنید.

  • قیمت اجرا و ساخت این سقف به اندازه سقف دکوراتیو کناف مناسب نمی باشد.
  • هزینه های اجرایی و دستمزد از عوامل دیگر تاثیرگذار بر قيمت سقف کاذب سرویس بهداشتی و حمام محسوب می گردند.
  • این سقف دارای یک بخش اصلی که متشکل از چهار تراش یا فولاد است، تشکیل شده و قسمت فرعی آن نیز از چوب می باشد.
  • طرح سقف کاذب آشپزخانه در انواع ساده، مدرن و لوکس و به صورت سقف کاذب کناف آشپزخانه ، pvc ،cnc، طلق، چوب، آسمان مجازی قابل اجرا است.
  • به نوع مشبک (شبکه ای و جدا از هم) و نوع یکپارچه (به هم پیوسته) سقف کاذب تقسیم می شوند.

برای اجرا سقف پی وی سی باید کاملا دقت لازم را داشته باشیم زیرا اگر به درستی نصب نشود ظاهر زیبایی پیدا نخواهد کرد. با استفاده از سقف کاذب می توان نورپردازی های بسیار زیبایی را در محیط انجام داد. بدیهی است که نصب سیستم های کناف علی الخصوص سقف کناف و دیوارکناف دارای نکات بی شمار اجرایی بوده که باید توسط مجری کنافرعایت گردد. که در مقالات بعدی به طور مفصل با جزییات آنها و همچنین ادوات نصب آشنا خواهید شد. این مدل از سقف کاذب، بسیار در سرویس های بهداشتی و حمام مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های اصلی سقف های پی وی سی pvc میتوان به ضدآب بودن ، ضد رطوبت و عدم جذب میکروب ها اشاره کرد.

کدوم سقف کاذب ها بصورت یکپارچه و یکدست اجرا میشن؟

یکی از مواردی که این روزها با استقبال قابل توجهی روبرو شده است، اجرای سقف کناف در مشهد که در زیبایی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر دارد است. سقف‌های کاذب به طور فزاینده‌ای در معماری مدرن گنجانده می‌شوند؛ زیرا نه تنها ارزش زیبایی به آن‌ها می‌بخشد، بلکه عمق و لایه‌های بصری نیز برای کاربری و بازدهی بیشتر فضا، ایجاد می‌کنند. سقف‌های کاذب اغلب به عنوان سقف‌های آویزان شناخته می‌شوند؛ زیرا به معنای واقعی کلمه از سقف اصلی آویزان می‌شوند.

تولید کننده مستقیم انواع سقف کاذب

پیچ‌های چشمی دارای یک سوراخ در انتهای خود هستند تا بتوانید آویز‌ها را از طریق آنها به سقف اصلی متصل کنید و در نهایت رانر‌ها (سپری ها)، به وسیله‌ی این آویز‌ها از سقف آویزان می‌شوند. پیچ چشمی با اندازه‌ی مناسب را در هر یک سوم در امتداد خط روی تیرچه‌ی بالا نصب کنید. در اینجا سقف چوبی است و پیچ کردن چشمی‌ها راحت است ولی در سقف‌های تیرچه بلوکی یا بتنی، پیچ چشمی باید با وسیله‌های مناسب به سقف بالایی متصل شود.

در نهایت باید بگویم که می توانید با استفاده از سقف های کاذب به راحتی در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و همچنین می توانید با استفاد از این سقف ها هر طرحی که دلتان می خواهد به سقف بدهید. بنابر این می توان گفت یکی از راه های بسیار راحت و کم هزینه برای طراحی داخلی همین سقف های کاذب هستند. در واقع این سقف ها بسیار کار آمد می باشند و در هر شرایطی می توانید از آن ها استفاده کنید، اگر میخواهید که ساختمان شما سبک ساخت باشد یکی از راه های همین سقف کاذب می باشد. می توانیم بگوییم که از نظر تئوری که محدودیتی برای حداکثر در ارتفاع‌ آوازگیری در سقف های کاذب مشبک وجود ندارد. برای دهانه های کوچک از رابیتس نوع مسطح و برای دهانه های بزرگ تر از رابیتس نوع برجسته استفاده می کنند. هم چنین برای اندودکاری بر روی دهانه های کولر و تأسیسات نیز از این نوع سقف کاذب استفاده می گردد.

سقف‌ کاذب به آسانی بازسازی و ترمیم می‌شوند؛ به همین دلیل در صورت خراب شدن یا آسیب دیدن سقف، می‌توانید آن‌ها را جایگزین یا ترمیم کنید. در اینمورد متخصصین ما تنها دستمزد اجرای کار را از شما مطالبه خواهند نمود. سقف کاذب در برابر حوادث طبیعی مانند زلزله استحکام بالایی ندارد. سقف کاذب از اتلاف انرژی جلوگیری می‌کند و نقش بسزایی در بهینه‌سازی مصرف انرژی دارد. بسیاری از افراد شاهد این اتفاق بوده‌اند که گروه‌های آماتور پنل‌ها را به صورت ناخنی به یکدیگر متصل می‌کنند. عبارت ناخنی داشتن به این معنی است که صفحات کنار هم با یکدیگر اختلاف تراز خواهند داشت.