بک لینک چیست ؛ چگونه بک لینک خوب بگیریم؟ -بهترین بک لینک

بک لینک چیست ؛ چگونه بک لینک خوب بگیریم؟

بسیاری از مشتریان از ما می پرسند که آیا خرید بک لینک برای وب سایت من بی خطر است یا خیر؟ ایجاد بک لینک فرآیند آسانی برای صاحبان وب سایت نیست. علاوه بر این، اگر این کار را به درستی انجام ندهید، بیشتر از اینکه به سایت شما کمک کند به آن آسیب می رساند. بدون شک بدون بک لینک هیچوقت نمی توانید به جایگاه برتر در موتورهای جستجو دست یابید.

  • درواقع عملکرد الگوریتم های گوگل نشان می دهد وب سایت هایی که این 3 مورد را رعایت نمی کنند ، از کیفیت پایین تری بر خوردار می باشند.
  • ما بک لینک های معمولی را نمی فروشیم، همه ی بک لینک های ما با کیفیت، قوی و دوفالو است.
  • اما دلیل آن که گرفتن بک لینک از دامنه edu است، می تواند اقدامات شما را توجیه کند.
  • چنین اطلاعات مهمی را با داشتن اکانت رایگان می توانید داشته باشید اما اکانت پولی Open Site Explorer امکان ایجاد گزارش نامحدود را به شما میدهد.
  • یکی از عوامل تاثیر گذار روی رتبه بندی گوگل، بازدید کاربران از طریق کلیک بر روی لینک‌ها است.

مثلاً در مورد بک لینک های رپورتاژی خبری مجله ای اختصاصی نشونت، ما ضمانت هایی رو ارائه دادیم که می تونید قوانینش رو از بخش قوانین خدمات سایت مطالعه کنید. بک لینک های پروفایلی دستی اغلب در لایه اصلی و مستقیم به سایت شما لینک میدن و شامل سایت های قوی هستند که قدرت و آتوریتی دامنه بالایی دارند. البته منظور ما از آتوریتی صرفاً مقدار عددی DA سایت ماز نیست. بلکه اعتبار و تراست سایت رو همواره ملاک سنجش آتوریتی در نظر می گیریم که به نوعی یک معیار نسبی محسوب میشه و به سادگی قابل سنجش نیست. وقتی اقدام به ساخت یا خرید بک لینک می کنید، لازمه این بک لینک هارو تقویت کنید.

لینک Sitewide چیست و چه تاثیری بر سئو دارد؟

ایجاد می شن تا بهترین سیگنال رو در مورد سایت شما به گوگل بفرستند و نگران تمدید ماهیانه و مداوم این بک لینک ها نخواهید بود. لینک سازی وب سایت شما در 14 روز بصورت کامل تحویل داده می شود. زمانی یک لینک ارزشمند خواهد بود که روی آن کلیک شود؛ اما کاربران یک سایت چطور روی یک لینک کلیک می کنند؟ به طور کلی بهتر است رنگ و فونت لینک ها متفاوت باشد. آمار نشان داده است که اغلب کاربران روی لینک هایی کلیک می کنند که در متن به طور واضح مشخص باشد. علاوه بر فونت و رنگ، متن لینک نیز باید برای کاربر جذاب باشد تا برای کلیک کردن روی آن ترغیب شود. اعتبار صفحه تا حدودی شبیه به اعتبار دامنه است با این تفاوت که تنها مربوط به یک صفحه ی خاص از آن دامنه است.

این در حالی است که در مقابل، خرید بک لینک معتبر برای وب سایت شما، در قلمرو سئو خارجی محسوب می گردد. پکیج لینک سازی سوم(خرید بک لینک حرفه ای) همان لینک سازی در سایت های مختلف اینترنت است که به نام خرید بک لینک pbn نیز شناخته می bestbacklink.top شود. لینک سازی هرمی از قوی ترین روش های لینک سازی بوده که برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. قیمت این پکیج در حال حاضر 3 میلیون تومان بوده و اجرای کامل آن حداقل 2 ماه زمان خواهد برد.

نمونه کارها

آقای الف می خواهد سایتش رو به صورت 100% اصولی و بدون بک لینک و تنها با مطالب خوب و خلاصه این معیارها بالا بیاورد. اما آقای ب می خواهد سایتی بالا بیاورد که سریعا به درآمد و پول تبدیل گردد. به همین جهت آقای ب برای سئو سایتش از بک لینک استفاده می کند. حداکثر سه لینک به یک وب سایت می توانید در هر فایل قرار دهید که بایستی به یک دامنه وب سایت باشد. توصیه می کنیم که برای تاثیرگذاری بیشتر، از همان کلمه کلیدی به عنوان انکرتکست استفاده بکنید. ایجاد پست مهمان در سایت‌هایی که اجازه نوشتن مطلب را می‌دهند می تواند به گرفتن بک لینک و بهبود رتبه شما کمک کند.

بک لینک