دریچه بازدید زیر فن کوئل مشبک پشت توری تهویه کلوانی

دریچه بازدید زیر فن کوئل مشبک پشت توری تهویه کلوانی

زیرا در صورت کم بودن این فاصله امکان وزنه ای بودن درب دریچه زیر فن کویل وجود نخواهد داشت دریچه فن کویل . پروفیل آلومینیومی فریم دریچه زیر فن کویل حتماً باید حالت سه پری داشته باشد تا پس از ایجاد چهار چوب فریم دریچه زیر فن کویل ، درب دریچه زیر فن کویل به راحتی در روی این نشیمن گاه جانمایی شود . فریم دریچه زیر فن کویل از چهار تکه تشکیل می شود که با گوشه های فلزی یا کرنر به هم وصل می شوند .

  • کلیه قسمت های سطح دریچه زیر فن کویل با رنگ کوره‌ای در رنگهای مختلف می پوشانند.
  • تمام ابعاد اضلاع درب دریچه زی فن کویل به صورت ۹۰ درجه به بغل خم کاری می شوند .
  • اما اکثرا در دریچه مدل های لولایی به خاطر انحصار در نصب، حالت پیچ از رو به استفاده میگردد.
  • درب دریچه زیر فن کویل گل سقفی هم به صورت وزنه‌ای و هم به صورت لولایی تولید و عرضه می‌شود.
  • هر گاه دستگاه فن کویل در سقفِ فضاهایی مثل اتاق تمیز(کلینروم ها) یا جاهایی که در آنجا گازهای شیمیایی و اسیدی که خاصیت خورندگی دارند متساعد می شود(مثل مراکز تحقیقاتی ، پژوهشی و آزمایشگاههای صنعتی) و یا محل های مرطوب مثل اتاق های اداری و تابعه ی استخرها و…

همان‌طور که گفتیم شرکت‌ هایی هستند که خودشان این محصولات را باکیفیت بالا تولید می‌کنند. البته به طبع قیمت متریال فلز از پلاستیک بالاتر است و گاهی وزن آن نیز بالاتر بوده و در نتیجه نصب آن را نیز سخت‌تر می‌کند. لازم است که مدل‌های خطی دوطرفه و یک‌طرفه لولا و قفل با کیفیتی داشته باشد که درصورتی‌که در سقف نصب می‌شود خودبه‌خود باز نشود. هنگام نصب این دریچه باید دقت شود که قابی که این دریچه بر روی آن سوار می شود حتما از نوع چوبی یا فلزی باشد. زیرا چنانچه این دریچه بر روی گچ نصب شود، با گذشت زمان امکان آن که این دریچه در محل خود شل شود، وجود دارد. موسسه فنی سرین هود با تکیه بر خلاقیت و تجربه اعضایی متعهد و مجرب در جهت تامین نیازهای تهویه ای اشپزخانه های صنعتی و مراکز تهیه ی غذا و رستوران ها فعالیت خود را اغاز نموده .

انواع دریچه های خطی یک و دوطرفه در بازار

گران ترین جنسی که برای دریچه فن کویل استفاده می شود جنس ام دی اف میباشد که ظاهر بسیار زیبایی به کار شما می دهد. عموماً از مدل‌ های پلاستیکی در شرایطی که رطوبت بالا است استفاده می‌شود. این باعث می‌شود که اولاً دچار زنگ‌زدگی نشده و در ثانی باز و بسته کردن و بازدید آن‌ ها نیز راحت‌ تر باشد. همین‌طور دریچه این مدل به‌وسیله پیچ به محل حفره نصب می‌شود و از جمله مهم‌ترین مزایای آن می‌توان به وزن فوق‌العاده سبک اشاره کرد. این مدل‌ها از قدیمی‌ترین نمونه‌های موجود در بازار ایران هستند و به‌راحتی موجب رفت‌وبرگشت هوا در محیط خانه و محل کار می‌شوند. همین‌طور یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این دریچه‌ها جلوگیری از افت فشار است.

نکته ی مهم دیگر این است که هنگام سایز کردن باید توحه داشت که فاصله ی کلاف و دستگاه فن کویل چقدر است . اگر این فاصله کم باشد از دریچه زیر فن کویل وزنه ای نمی توان استفاده کرد، چون فضا برای جابجایی درب دریچه زیر فن کویل وجود ندارد . نکته ی دیگر هم تراز بودن سطح زیرین کلاف دریچه زیر فن کویل با سطح سقف کاذب می باشد . نصب میشود .دریچه زیر فن کویل خطی به دو صورت لولایی و وزنه ای ساخته میشود .

دلیل تفاوت قیمت دریچه فن کویل در بازار چیست؟

ابعاد مربوط به دریچه های فن کویل مشبک بسیار متفاوت بوده و خریداران می توانند مناسب ترین این محصولات را سفارش دهند. فریم دریچه بازدید فن کویل ساده با گریل به دوصورت ۳ و ۵ سانتی قابل تولید و عرضه می‌باشد. در حالتی که درب دریچه بازدید فن کویل با گریل، بصورت لولایی ساخته می‌شود درب دریچه بازدید فن کویل با قفل‌های زیمنس که روی درب دریچه تعبیه می‌شود قابل باز و بسته شدن است.

درب دریچه زیر فنکویل خطیِ طرح اسلوت نیز با دو مدلِ وزنه ای و لولایی قابل تولید و بهره برداری می باشد. طریقه نصب دریچه زیرفن کویل مشبک نیز به دوصورت پیچ از رو و پیچ مخفی می باشد. ساختار درب دریچه زیر فن کویلی به دومدلِ وزنه ای و لولایی قابل ساخت می باشد. کلیه انواع دریچه زیر فن کویل را می توان در انواع وزنه ای و لولایی با قفل، تولید کرد. استفاده دریچه زیر فن کویل پلاستیکی و آلومینیومی در طرح، رنگ و مدل‌های مختلف برای مناطق شمالی و جنوبی کشور که دارای رطوبت بالا هستند، پیشنهاد خواهد شد.

دریچه زیر فن کویل خطی نیزبه دو به صورت لولایی و وزنه‌ای تولید و به صورت پیچ مخفی و پیچ از رو نصب می‌گردد. برای دستگاههایی که نیاز به مکش هوا از بدنه درب دریچه بازدید را دارند برای تناسب با مدلِ دریچه دهش (اگر از مدل خطی باشد)، از دریچه زیر فن کویل خطی استفاده می‌گردد. از جمله دریچه‌های دکوراتیو و شکیل در صنعت دریچه سازی برای بازدید فن کویل، مدلِ گل سقفی است. ساختار دریچه زیر فن کویل گل سقفی به صورت شیاری چهارگوش در داخل بدنه درب دریچه ‌یا در حاشیه درب دریچه زیرفن کویل است. این شیارِ چهارگوش می‌توان یک پله‌یا دوپله باشد که حالت یک پله به مدلِ دریچه زیر فن کویل تک گل و حالت دو پله به مدل دریچه زیر فن کویل دوگل معروف است.