دوره آموزش نرم افزار ETAP جهت طراحی الکتریکال شبکه‌های صنعتی | elitarchgroup

سلام، بله تمام موارد نوشته شده در این آموزش وجود نمای اجری دارد. سلام، بله آموزش مورد نظر شما هم در این محصول وجود دارد. این بسته نقشه های ابزار دقیق را دارا میباشد منظورم اموزش کامل هست تشکر .

  • سلام، متاسفانه امکان ارائه اصل نرم افزار بر روی usb وجود ندارد.
  • در منطقه ۱ کابلها باید با حفاظت مکانیکی مناسب نصب شوند.
  • در این دوره، یاد بگیرید که چگونه مستقیماً از Revit خروجی با کیفیت بالا ایجاد کنید.
  • به روی آیکون نرم‌افزار در دسکتاپ یا در منوی استارت کلیک راست کرده و روی گزینه Open File Location کلیک کنید.

تمام حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به موسسه نمای دانش می باشد. دوره ها در محیط کار عملی و یا استودیوی نمای دانش ضبط شده اند . در فصل پنجم به مبحث بسیار مهم ارتینگ و سیستم اتصال زمین می پردازیم. با توجه به اینکه لازم است پاسخ شما در غالب ویدیو داده شود پاسخ پرسش جنابعالی در بخش پاسخ تصویری به سوالات مخاطبان قرار گرفته است. 1- این دوره فقط روی یک دستگاه کامپیوتر با سیستم عامل ویندوز 7 به بالا فعال می شود. لطفا موارد زیر را به دقت مطالعه بفرمایید و در صورت تایید به خرید ادامه دهید.

دوره آموزش نرم افزار ETAP جهت طراحی الکتریکال شبکه‌های صنعتی | elitarchgroup

شما می توانید با مراجعه به شرکت ما ، سیم کشی ساختمان خود را انجام دهید. در شرکت ما سیم کشی به صورت حرفه ای توسط مهندسین مجرب و با تجربه انجام داده می شود. امور سیم کشی در ساختمان ها ، یک امر ضروری مهم است و باید دقیق و حرفه ای انجام داده شود.

شرایط استفاده از بسته‌های آموزشی

ریبون بعدی مربوط به درج سیمبل‌های الکتریکی در نقشه و ترسیم سیم‌ها می‌باشد اما به علت گستردگی دستورات این ریبون، آن را به چهار فصل مجزا تقسیم کرده‌ایم. در قسمت اول این ریبون دستورات مختلفی برای وارد کردن سیمبل‌ها به دیاگرام‌ها وجود دارد. امروزه ، اجرای تاسیسات الکتریکال و مکانیکال در ساختمان ها ، به یک امر حیاتی تبدیل شده است.

تفسیر محاسبه کابل در طراحی تاسیسات برقی ساختمان