صرافی کوکوین برای ایرانیان ثبت نام، انتقال و برداشت وجه در kucoin اینوست یار

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت آموزش ثبت نام در صرافی کوکوین.

صرافی کوکوین برای ایرانیان ثبت نام، انتقال و برداشت وجه در kucoin اینوست یار

در صورت استفاده از نرم‌افزارهای تغییر آی پی، مطمئن شوید که در هر بار استفاده (حتی در صورت انتخاب یک کشور واحد) آی پی شما تغییر نکند و همواره از یک آی پی تغییرداده شده استفاده کنید. فرمت تصویر ارسالی برای کوکوین باید JPG یا PNG باشد و حجم آن نباید از ۴ مگابایت تجاوز کند. می‌توانید با انتخاب گزینه All در کنار گزینه amount تمام آن دارایی را انتخاب کنید.

نظر بدهید

برداشت فقط از حساب اصلی مجاز است و اگر در سایر حساب‌ها رمزارز‌هایی دارید، برای برداشت آن‌ها باید ابتدا آن‌ها را به حساب اصلی انتقال داده و سپس از حساب اصلی برداشت کنید. نکته مهم این است که برای برداشت رمزارزهای خود باید ابتدا وجوه موجود در سایر حساب‌ها را اول به حساب اصلی منتقل کنید و سپس از حساب اصلی برداشت خود را انجام دهید. پس از ورود به پنل، گزینه‌های برای افزایش امنیت حساب شما وجود دارند که با فعال کردن هرکدام از آن‌ها می‌توانید امنیت حساب خود را افزایش دهید. پس از ورود به پنل اطلاعات کاربری بر گزینه Security settings یا Account Security کلیک کنید و وارد پنل امنیت حساب شوید.

در پنل کاربری قسمت‌های مختلفی از جمله مراحل احراز هویت مشتری ، امنیت حساب کاربری و… قابل‌مشاهده هستند. کاربران ایرانی با فیلنرشکن و بدون احراز هویت با صرافی کوکوین کار میکنند و تا روزانه ۲ بیتکوین میتوانند به صرافی وارد و از آن خارج کنند. صرافی کوکوین صرافی جهانی برای رمز ارزهاست و عنوان «صرافی مردمی» را به خود اختصاص داده است. این صرافی در سال ۲۰۱۷ در هنگ کنگ فعالیت خود را آغاز نمود اما در بخش «درباره ما» در وب سایت کوکوین اشاره شده که از اواخر سال ۲۰۱۳ روند بنیانگذاری این صرافی آغاز شده است. دفتر اصلی آن در یکی از بزرگترین جزیره‌های سیشل با نام Mahé واقع شده است.

به همین دلیل کوکوین مانند بایننس امکان این معاملات را فراهم کرده‌است. کوکوین یک پلتفرم بین المللی صرافی ارز دیجیتال است که محبوبیت زیادی در بین سرمایه گذاران کریپتویی و تریدرها دارد. تاریخ تأسیس و شکل گیری صرافی کوکوین به سال 2017 برمی‌گردد. کوکوین علاوه بر ارائه یک پلتفرم استاندارد و رابط کاربری ساده، فرصت معاملات مارجین، فیوچرز و همتا به همتا را برای کاربران ایجاد کرده است. بیش از صدها ارز دیجیتال در این صرافی لیست شدند و نسبت به سایر صرافی‌های پیشرو، کارمزد کمتری از کاربر دریافت می‌کند.

آموزش انتقال موجودی بین دو حساب مجزا در صرافی کوکوین بدون پرداخت کارمزد

حداکثر کارمزد دریافتی عاملات فیوچرز در این پلتفرم به عنوان میکر 0.02 درصد و به عنوان تیکر 0.06 درصد است. البیته شما می‌توانید با افزایش سطح کاربری خود از تخفیفاتی بهره‌مند شوید. صرافی کوکوین بعد از مدت کوتاهی فرایند واریز و برداشت‌ها را از سر گرفت و جان لیو مدیر عامل این صرافی تمام دارایی‌های به سرقت رفته را از طریق بیمه این صرافی پرداخت کرد. بلافاصله بعد از این اتفاق جانی لیو، مدیرعامل کوکوین گفت که یک یا چند هکر کلیدهای خصوصی کیف پول های صرافی را به دست آورده‌اند. لیو گفت که کوکوین آنچه در کیف پول‌ها باقی مانده بود را به کیف پول‌های جدید منتقل کرد و سپس کیف‌ پول‌های قدیمی را از بین برد و سپرده‌ها و برداشت‌های مشتریان را مسدود کرد. در اواسط سال 2021 بود که برخی کشورها از جمله ایتالیا، آلمان، هلند و … تصمیم گرفتند محدودیت‌هایی بر صرافی باینانس اعمال کنند.

میزان کارمزد در صرافی کوکوین

آن‌گاه به وسیله کد QR موجود در تنظیمات امنیتی کوکوین، اپلیکیشن را به حساب خود متصل کنید. به طوری که هربار برای ورود به حساب کاربری خود در کوکوین، ابتدا یک کد 6 رقمی از گوگل اوتنتیکیتور دریافت می‌نمایید. این صرافی اصالتا متعلق به هنگ کنگ بوده و در لحظه تنظیم این مقاله، بدون احراز هویت تا روزانه 5 بیت کوین اجازه برداشت می دهد. همچنین معاملات اسپات و فیوچرز در این صرافی بدون احراز هویت آزاد است. از طرفی با توجه به حجم معاملاتی بالایی که دارید معاملات به سرعت انجام شده و گزینه مناسبی برای جایگزینی باینانس به شمار می رود.

مشتریانی که ارز kcs را خریداری کرده اند برلی معانلات خود تخفیف ۵۰ درصدی دریافت خواهند کرد. سیستم معاملاتی ارز کوکوین از از یک سخت افزار قدرتمند استفاده می کند. ارز کوکوین از سیستم مالی چند لایه و پیشرفته بهره می برد و در صورت بروز حوادث سخت افزاری مشکلی پیش نیامده و سیستم ثبات خود را حفظ خواهد کرد.