طراحی قالب وردپرس برای اتاق فرار پارسکدرز | allescape

پیاده کردن هر بخش هم بسته به نوع سناریو، ابعادکار، ظرافت و پیچیدگیهایی که شما مد نظرتونه هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان و انرژی متفاوته. فقط حتما با یه تیم حرفه ای مشورت کنین و در مورد همه چیز حتی انتخاب رنگ ها، شکل ها و … این قسمت که از ژانری به ژانر دیگه و از سناریویی به سناریوی دیگه کاملا متفاوته، اختصاصی ترین بخش طراحی اتاق فراره. ولی با وجود این همه تفاوت یه سری نقاط مشترک تو طراحی و ساخت دکور اتاق های فرار وجود داره که باید بهش اهمیت بدین. این امر موجب میشود که ایده واضح تر و کامل تر شود، البته همواره خانه اول تبدیل ایده به طرح در طراحی اتاق فرار سناریو نیست.

مجموعه اسکیپ روم تاج به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در پاییز ۱۳۹۸ با هدف طراحی و اجرای بازی های فکری معمایی و اتاق فرارشکل گرفت. در زمستان سال ۱۳۹۸موفق شد برای اولین بار بازی اتاق فرار را به عنوان یکی از محصولات خود در استان تهران راه‌اندازی کند. هدف اصلی تیم ما، طراحی و اجرای بازی‌های اتاق فرار و همچنین بازی‌های معمایی در فضای واقعی است. به عنوان دومین گام برای طراحی بازی مهیج اتاق فرار می توان به طرح سناریو اشاره نمود.

در سال 1396 هسته اصلیِ چهارنفره تیم اسکیپ‌روم تشکیل شد و روند توسعه اتاق فرار در تهران و دیگر شهرهای ایران سرعت گرفت. تیم اسکیپ روم دات آی آر، تاکنون بیش از 40 اتاق فرار متفاوت در کشور طراحی و اجرا کرده است. مثل مجموعه اتاق فرار انیگما که با رعایت این نکات و مسائل ریز تونسته تو این سال ها برای خودش اعتباری کسب کنه و تقریبا همه اتاق های فرارش از رنکینگ و رده بندی خیلی بالایی برخورداره. اگه برای طراحی اتاق فرار به دنبال ایده می گردین، پیشنهاد میدم یه سری به مجموعه اتاق های فرار انیگما بزنین و از خلاقیت ها و طراحی های خاصشون کمک بگیرین. چون تو این مجموعه بازیکنا علاوه بر تجربه ترس و هیجان، لذتی وصف ناشدنی از یه کار گروهی و پر انرژی رو لمس می کنن که به معنای واقعی یه سرگرمی خلاقانه و منحصر بفرده. اتاق فراری جذابه که خود بازیکن کشف کنه معما کجاست و بعد دنبال سرنخ باشه.

امکانات سایت اتاق فرار یا اسکایت روم

طراحی قالب وردپرس برای اتاق فرار پارسکدرز | allescape در ایران هم اولین اتاق فرار ایران از سال ۱۳۹۵ تأسیس و شروع سامانه رزرو اتاق فرار به کار کرد. شاید قبل از راه اندازی سایت ساز اختصاصی اتاق فرار مای اسکیپ، اکثر مجموعه های اتاق فرار از سیستم مدیریت محتوای وردپرس به همراه افزونه های مختلف برای راه اندازی سایت خود استفاده میکردند، اما با راه اندازی این سایت ساز قدرتمند و بهینه، خیلی از مجموعه های اتاق فرار به این سایت ساز روی آوردند. به وسیله این سایت ساز، هر مجموعه اتاق فرار میتواند در کمتر از 1 ساعت سایت اختصاصی خود را راه اندازی کند و از قابلیت های متعدد سایت ساز مای اسکیپ نیز استفاده کند. مجموعه اسکیپ‌روم دات آی‌آر به عنوان یکی از زیرمجموعه های گروه سرگرمی آفلاین در تابستان 1394 با هدف طراحی و اجرای بازی‌های فکری معمایی و اتاق فرار در قالب یک تیم دو نفره شکل گرفت. در بهار سال 1395، اولین اتاق فرار ایران با نام نجات شهر توسط این مجموعه در عمارت تاریخی دبیر الملک افتتاح شد.

  • توی پارسکدرز مجریانی وجود دارند که سفارش های تایپ رو با قیمتی رقابتی انجام میدن.
  • در این قسمت اگر اتاق فرار شما دارای چند ژانر مختلف است باید تقسیم بندی مناسبی برای آن در سایت انجام شود.باید درباره هر ژانر در صفحه مخصوص آن اطلاعات به مخاطب داده شود تا کاربران بتوانند بنا به سلیقه خود یکی را انتخاب کنند.
  • با توجه به رقابت بسیار زیاد اتاق فرارها در شهرهای مختلف در جذب کاربر، لذا لازم است تمام گام های ساخت اسکیپ روم با در نظر گرفتن جزئیات کامل انجام شود.
  • شما به همراه دوستانتان وارد اتاق‌هایی پر از معما می‌شوید که بر اساس سناریوی بازی، دکوراسیون مخصوص به خودش را دارد و می‌تواند در ژانرهای متنوعی مثل اتاق فرار ترسناک، مرموز، تعاملی، پلیسی، جنایی، فانتزی و …

در این مقاله، علاوه بر معرفی امکانات متعدد سایت ساز مای اسکیپ، قصد داریم تفاوت طراحی سایت اتاق فرار با سایت ساز مای اسکیپ و وردپرس را بررسی کنیم و در انتها به برخی از سوالات متداول در خصوص سایت ساز مای اسکیپ، پاسخ دهیم. این وب سایت آماده و آسان مناسب برای راه اندازی بستر رزرو آنلاین مراکز ارائه دهندهبازی های پینت بال،بازی لیزرتگ،بازی فرار،واقعیت مجازی،گیم نتو بطور کلی برای تمامی امور مرتبط با خدمات تفریحی، سرگرمی و گردشگری بعنوان یک نرم افزار جامع و کارآمد در زمینه ایجاد و راه اندازی وبسایت های نوبت دهی آنلاین می باشد. این سیستم برپایهافزونه نوبت دهی آنلاین مشاغل VIK Appointmentsطرح ریزی و پیاده سازی شده است. تاج اسکیپ روم با بهره مندی از مجموعه ای از کارشناسان و افراد خلاق با ذهن های ایده پرداز خدمات طراحی و ساخت اتاق فرار را در شهرهای مختلف از جمله تهران، کرج، شیراز، اصفهان، مشهد و… ارائه می دهد.

اینستاگرام اینفینیتی اسکیپ روم