معرفی صرافی کوینکس و مزایای آن خرید ای پی ثابت برای کوینکس بیت سرور

معرفی صرافی کوینکس و مزایای آن خرید ای پی ثابت برای کوینکس بیت سرور

همان طور که متوجه شدید کار کردن با این صرافی کار چندان پیچیده‌ای نیست و با کمی دقت، می‌توانید به تمام قسمت‌های مختلف آن تسلط یابید. البته فراموش نکنید بدون در نظر گرفتن ریسک مربوط به معاملات و قسمت‌های مختلف بازار ارزهای دیجیتال، نباید جهت ثبت سفارش در این بازار اقدام نمایید. ارزهای مثل بیت کوین ، اتریوم ، بیت کوین کش و تتر در این صرافی پیشتیبانی می شوند.

 • ما در ادامه شرایط معاملات این صرافی را به صورت گام به گام برایتان شرح می‌دهیم.
 • در این صورت، همه افراد حتی تازه کاران نیز میتوانند به راحتی از آن استفاده کنند.
 • در واقع بدون وجود موبایلتان ورود به اکانت تان در این صرافی تقریبا غیر ممکن می شود.
 • کلید خصوصیبیت کوین و هر ارز دیگری که دارید را نیز در جایی امن یادداشت کرده و نگه دارید.

سپس باید کلمه عبور حساب کوینکس خود به همراه کدی که در نرم افزار Google Authenticator به شما نمایش داده شده را در عرض یک دقیقه بعد از کلیک روی send code وارد کنید. در صورت استفاده از کد QR، باید حتماً از آن عکس گرفته و آن را در جای امنی نگهداری کنید. اگر هم از «Private Key» استفاده کرده‌اید، باید آن کد را در جای امنی نگهداری کنید. چراکه در صورت خراب شدن گوشی‌تان و پاک شدن اپلیکیشن، اگر آن کدها را در اختیار نداشته باشید، نمی‌توانید وارد حساب کاربری‌تان در کوینکس شوید.

جستجو در سایت

صرافی کوینکس برای تأیید هویت کاربران از سیستم بررسی سه سطحی استفاده می کند. سپس پسورد حساب کاربری کوینکس و کد گوگل اتنتیکیتور را وارد کنید. همانطور که گفتیم، برای فعال کردن تأیید دو عاملی، هم می‌توان از پیامک استفاده کرد و شما شماره موبایل خود را در صرافی کوینکس ثبت کنید و هم نرم افزار . به دلیل تحریم‌ها و خطر بلوکه شدن پول‌ها در صرافی ها، پیشنهاد می شود که از روش دوم یعنی نرم افزار تأیید کننده گوگل استفاده شود. در قسمت Nickname شما می توانید با کلیک بر روی change، یک اسم مستعار برای خود انتخاب کنید که از این به بعد به جای استفاده از ایمیل شما در حساب کاربری تان، اسم مستعار شما نوشته شود. تنها کافی است آدرس coinex.com را وارد کرده و پس از آن آیکون Sign Up را لمس کنید.

 • تفاوت‌هایی که از تعداد رمز ارزهای مورد پشتیبانی گرفته تا حجم معاملات گسترده می‌باشند. اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از صرافی kucoin دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.
 • در زیر کادر آخر، پس از تکمیل اطلاعات کارمزد برداشت ارز دیجیتال به نمایش درمی‌آید.
 • این صرافی هنگ‌کنگی، سطوح چندگانه‌ای را برای کاربران طراحی کرده است.
 • روش‌های پرداخت فیات مانند کارت اعتباری یا نقدی و انتقال SEPA را نیز می‌پذیرد.
 • در مورد کارمزد‌ها، CoinEx فقط هزینه Maker / Taker را کم می‌کند.

ایتسکا – ایتسکا یکی از وبسایت های آموزش فارکس و معرفی بروکر های فارکس است. در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد. استیو هانکه، استاد اقتصاد در دانشگاه جانز هاپکینز معتقد است که در سال ۲۰۲۳ یک بحران اقتصادی بزرگ رخ خواهد داد؛ در بحبوحه آشفتگی اقتصادی‌ که گرفتار دخالت بانک مرکزی، مشکلات زنجیره تأمین و تورم بالاست. این اقتصاددان در مصاحبه با کیتکو نیوز گفت که پیش‌بینی خود را از احتمال وقوع بحران اقتصادی به ۹۰درصد افزایش داده، زیرا عقیده دارد که نرخ عرضه پول به‌شکل بی‌سابقه‌ای کاهش یافته است. شما باید خودتان تعیین کنید که کدام رویکرد تجاری مناسب شماست. چرا که نه؟ شما می‌توانید آن را به صورت رایگان از AppStore برای iPhone یا از Google Play برای Android دانلود کنید.

محیط کاربری ساده

در این قسمت می توانید اقدام به قرض گرفتن سرمایه از صرافی کنید، ساز و کار این شیوه به گونه ای است که شما می توانید از یک تا چند برابر سرمایه خود، از کوینکس قرض گرفته و به معامله بپردازید. توصیه می شود که در اجرای این فرایند از دقت و احتیاط کافی بهره بگیرید. در ادامه کد دریافت شده از Google Authenticator را دریافت کرده و در کادر مربوط در سایت صرافی کوینکس وارد کند. به کمک سرویس احرازهویت دوعاملی Google Authenticator می‌توان ضریب امنیتی حساب کاربری را افزایش داد.

 • در گام بعدی کد یکبار مصرف را از نرم افزار google authenticator وارد نمایید.
 • به‌عنوان مثال، برای معامله توکن کوینکس با تتر ، از ستون سمت چپ، CET/USDT را انتخاب نمایید.
 • کوین‌های کاربران در هیچ جای دیگری استفاده نمی‌شود و برداشت‌های کابران کاملا به موقع پردازش می‌شوند.
 • به حساب CoinEx خود وارد شوید و روی بخش Trade واقع در نوار بالا کلیک کنید.
 • این ارز از طریق شبکه اتریوم ERC20 ساخته شد که حال دارای شبکه اختصاصی خود می‌باشد.