معرفی صرافی Coinex؛ آموزش و نحوه ثبت نام صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

برای واریز و برداشت ارزهای دیجیتال، هر صرافی قوانین مخصوص به خود را دارد و صرافی کوینکس نیز از این قانون پیروی میکند. بله این صرافی برای هر دو نسخه اندروید و آی او اس دارای نسخه های جداگانه است که میتوانید از اینجا آن را دانلود و نصب نمایید. حتما قوانین واریز و برداشتهای ارزها که اکثرا در قسمت fee یا کارمزدها قرار داده میشوند را مطالعه نمایید تا متوجه مقدار ارز واریزی و مقدار برداشت ارز بشوید و کمتر از آن مقدارها انتقال ندهید. پس شما در تمامی قسمت های این صرافی براحتی میتونین زبان رو به فارسی تغییر بدین و امکانات این صرافی به نحو احسن استفاده کنید.

البته کوینکس در این باره رو به رشد است. » وبسایت به کاربران کمک کند با روند بازار همراه شوند و بهسرعت از تحرکات دقیق بازار مطلع شوند، تا بتوانند تصمیمات آگاهانهتری بگیرند. با توجه به میزان هولد این توکن توسط کاربران در کیف پول SPOT، سطح کاربری مشخص میگردد. بعد از ثبت نام و ورود به صرافی کوینکس در کیف پول و در تب Financial Account امکان سپرده گذاری داراییهای دیجیتال وجود دارد. به این ترتیب که کافیست داراییهای خود را به کیف پول Financial Account واریز کرده تا از سود سپرده گذاری بهرهمند شوید. بنابراین توصیه خوبو انتقال سرمایه اندکی از داراییهای دیجیتال به این صرافی است و همواره داراییهای خود را در کیف پولهای امن نگهداری کنید.

مثلا اگر حداقل واریزی یک ارز به صرافی، تعداد ۲۰ عدد باشد و شما همان ۲۰ عدد را در کیف پول خود داشته باشید و بخواهید انتقال دهید، مبدأ شما برای کم کردن کارمزد، مجبور است از همان ۲۰ عدد کسر کند و در نتیجه مقدار کمتری برای شما ارز ارسال میشود. تا حد امکان سعی کنید از ایمیلی استفاده نمایید که به آن دسترسی داشته باشید تا زمان ارسال کد، بتوانید بدون مشکل آن را وارد کنید. در صرافی کوینکس، اگر زبان سایت انگلیسی باشد برای دیدن کارمزد انتقال در این صرافی، ابتدا به حساب کاربری خود در کوینکس رفته و بعد با اسکرول به انتهای صفحه در پایین بروید و روی Fees معرفی کامل صرافی کوینکس coinex Standard کلیک نمایید.

در مرحله آخر تیک موافقت با قوانین سایت را زده و روی دکمه ثبت نام کلیک نمایید. بر روی گزینه Buy کلیک کرده و به مرحله بعدی بروید. اگر بر فرض 8 واحد تزوس به قیمت 3.01 تتر، برای فروش ثبت شده باشد، نیمی از معامله شما اجرا می شود. شاید اگر تیم توسعه کوینکس چند نقص عمده مثل دریافت کارمزد از برداشت رمزارز را رفع کند، این صرافی بتواند به رقیبی برای محبوبترین پلتفرمهای معاملاتی مثل بایننس و کوکوین تبدیل شود. شاید تمام کاربران ایرانی که در حوزه ارزهای دیجیتال فعالیت دارند، بدانند که کاربران ایرانی از به دلیل تحریمها از حضور در صرافیهای بینالمللی مانند بایننس محروماند. یکی از دلایل عدم اعتبار این صرافی همین دلیل است چراکه به دلیل تحریمها، صرافیهای معتبر مانند صرافی بایننس به کاربران ایرانی هیچگونه خدماتی را ارائه نمیدهند.

در این مقاله به آموزش جامع و کامل این صرافی می پردازیم و تمام اطلاعات لازم در همه قسمت های صرافی Coinex رو به شما ارائه می کنیم. در این قسمت میتونید قیمت ها رو مشاهده کنید و از طریق قسمت سبز رنگ مشخص شده میتونید ارز مورد نظرتون رو جستجو کنید. اگه هنوز در سایت کوینکس ثبت نام نکردید از لینک زیر ثبت نام در صرافی coinex رو انجام بدید و از تخفیف ۴۰% سایت ایران ریچ در کارمزد ها استفاده کنید.