گروه تولیدی شستی و پنل آسانسور اطلس کارنو صفحه اصلي

گروه تولیدی شستی و پنل آسانسور اطلس کارنو صفحه اصلي

مجموعه رایا برای هر کدام از شاسی ها قیمت مناسبی در سایت نظر گرفته است. رایا با توجه به درصد بالایی از فروش انواع قطعات آسانسور یکی از معتبرترین نمایندگی های آسانسور در کشور شناخته شده است. شاسی یا شستی آسانسور یک پنل با ابعاد متفاوت می‌باشد که وظیفه انتقال دستور به تابلو فرمان آسانسور را دارد.

  • اما با توجه به ویژگی ها و قابلیت هایی دارد که با قیمت بسیار مناسب ارائه می شود.
  • پنل‌های شیشه‌ای از جنس سکوریت ساخته می‌شوند و از مقاومت بالایی نیز برخوردار هستند.
  • در رایا آسانسور به شما کمک می کنیم تا پکیج و قطعات آسانسور مورد نظر خود را آگاهانه و به سهولت با قیمت‌های درب کارخانه سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن در سراسر ایران دریافت کنید.
  • بر این اساس افراد می توانند با توجه به شرایط خود از هر یک از انواع این مدل ها استفاده نمایند.
  • شستی های آسانسور جام لیفت در طرح های مختلف استیل برای انواع آسانسور قابل ارائه می باشد.

از جمله مشخصات اصلی استفاده شده در این پلیت یا پنل شستی آسانسور سکوریت بودن شیشه آن است. بر اساس استانداردهای تعریف شده برای این محصول، ضخامت این شیشه سکوریت باید از 4 تا 6 میلی متر متغیر باشد. از جمله دیگر ویژگی های این محصول می توان به تنوع رنگی آن اشاره کرد. که در این مورد رنگ مشکی به دلیل افزایش جذابیت و نمایش لوکس بودن، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. مجموعه فنی مهندسی رایا آسانسور به عنوان مرکز فروش قطعات آسانسور در کشور شناخته می شود.این مجموعه کلیه پنل های طبقات و کابین آسانسور را به صورت مستقیم به سراسر کشور توزیع می نماید.

ظرافت و زیبایی در طراحی کابین آسانسور می تواند یکی از ویژگی های مثبت برای مشتریان و کاربران ساختمان باشد. شرکت فنی مهندسی الماس آسانسور نمایندگی مجاز بسیاری از تامین کنندگان و تولیدکنندگان آسانسور میباشد. ما استفاده از تجهیزات کاملا تخصصی را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا این اطمینان را می دهد که نصب آسانسور خوب، ایمن و باکیفیت، بهترین ارزش را برای ساختمان شما دارد. پنل شاسی آسانسور به کاربران نمایی از کیفیت کل آسانسور را تداعی می‌کند و با دیدن آن به این نتیجه می‌رسند که آیا آسانسوری که در آن قرار دارند، یک دستگاه مرغوب است یا یک محصول بی کیفیت!

قیمت پنل تولیدکننده های شستی احضار آسانسور چقدر است؟price Of Elevator Operation Panel

۱-شاسی های احضار در داخل کابین ها در کنار درب طبقات آسانسور قرارمی گیرند و وظیفه آن حرکت کابین با توجه به موقعیت طبقه مورد نظر است.که به دونوع توکار و روکار داخل کابین و طبقات تقسیم میشود. آسانسور یاران تولید کننده آسانسور و کابین در ایران انواع تابلو شستی و شستی طبقه در انواع مختلف کیفیت بالا قیمت ارزان نصب تخصصی انواع خدمات آسانسور در ایران برای کسب اطلاعات بیشتر با آسانسور یاران در تماس باشید. یکی از قسمت های مهم آسانسور، شستی یا شاسی آن است که باید از ویژگی های متعددی برخوردار باشد. این پنل باید با طراحی داخلی کابین و همچنین دیگر قسمت های ساختمان، هماهنگی داشته باشد.

استیل های مورد استفاده در ساخت پنل های مدیــا MEDIA استیل نگیر 304 وارداتی از کشور تایوان است که جزء مرغوب ترین محصولات در ایران است. شاسی آسانسور این طرح با ضخامت 1 میلیمتر است و در عرض های 250 و 1.5 میلیمتر عرضه خواهد شد. این طرح به صورت اولیه با استیل آیینه ای تولید می شود؛ اما در صورت تمایل مشتری امکان تولید آن به صورت دودی، برنز و طرح دار نیز وجود دارد.

آسانسور و پله برقی اوج رسان

وظیفه شستی آسانسور این است که پس از فشردن دکمه توسط افراد ، کنترل فرمان را توسط سیم های رابط بین شستی طبقات به تابلو فرمان ارسال کند و طبق دستور تابلو فرمان دستور حرکت بالا یا پایین کابین را صادر می کند. همان طور که اشاره شد، استفاده از پلیت های شیشه ای بیشتر در ساختمان ها و آسانسورهای لوکس استفاده می شود. که هزینه های جانبی اهمیت چندانی نداشته و مهم ترین عوامل دخلی در راه اندازی آسانسور، زیبایی و کیفیت باشند.

شاستی (شستی) آسانسور

مسافر آسانسور از طریق شاسی موجود در طبقات و یا کابین آسانسور، طبقه مورد نظر خود را انتخاب می‌کند. در این هنگام شاسی آسانسور فرمان صادر شده از سمت کاربر را به تابلو فرمان اصلی آسانسور انتقال داده و با ذخیره کردن، آن را اجرا می‌کند. این پنل به ترتیب دستورات مسافران طبقات مختلف را اجرا می‌کند. همان طور که خواندید این دکمه ها در قسمت های مختلف دارای کاربردهای گوناگونی هستند. در واقع علاوه بر مواقع اضطراری جهت حرکت کابین به طبقه مورد نظر نیز بسیار کاربردی و البته ضروری می باشند.

از جمله خدماتی که همراه این محصول ارائه می شود این است که این پنل توسط مدیا به مدت ۳۶ ماه گارانتی کامل و ۱۰سال تضمین تامین قطعه دارد. مبنای طراحی پایه برای این شستی آسانسور کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلید S100 را نیز دارد . مبنای طراحی پایه این پنل کلید T100 می باشد و قابلیت ارائه با کلید S100 را دارد . پنل شاسی آسانسور وظیفه فرمان دهی آسانسور جهت حرکت کابین را با توجه به انتخاب موقعیت طبقه مورد نظر عهده دار است که در داخل کابین و همچنین در طبقات (کنار در طبقات) مورد استفاده قرار می گیرد. مبنای طراحی پایه برای این پنل کلید T100 می باشد قابلیت ارائه با کلیه کلیدهای موجود ( بدون چیکلت ) به صورت تک کلید و یا دو کلید کنار هم و کالکتیو سلکتیو را دارد.

ما با تجربه بیش از 10 ساله، این شرکت را به ارتفاعات جدیدتری رسانده ایم و بطور مداوم در تلاش هستیم تا آن را در آینده نزدیک به تولید کننده و ارائه دهنده خدمات آسانسور در تمام منطقه خاورمیانه تبدیل کنیم. همواره هدف ما جلب رضایت شما مشتری گرامی بوده و انشاءالله خواهد بود. مبنای طراحی پایه برای این پنل استیل میرور و خش دار می باشد و قابلیت ارائه با استیل دودی-طلایی و برنز را دارد. مبنای طراحی پایه برای این پنل استیل خش دار و میرور می باشد و قابلیت ارائه با استیل طلایی- دودی- برنز را دارد.